Spolupráce s hasičskými sbory

V rámci účinné likvidace škůdců, potenciálního nebezpečí infekcí , výskytů vosích rojů, sršní v obytných oblastech a dalších obecných ohrožení při kterých je vyžadována naše spolupráce s hasičskými sbory jsme navázání na jednotlivé hasičské jednotky v rámci kraje.

V případě nutnosti nás kontaktují a mají veškeré nutné informace o našem vybavení a našich okamžitých možnostech zásahu.

čistění a vyklízení půd

Čištění a vyklízení půd a bytů

Provádíme i vyklízecí práce bytů, domů a půdních prostor. Takto znečištěné objekty vyklidíme, provedeme dezinfekci s následnou dezinsekcí a odpad zlikvidujeme na skládce.

Čištění půd od holubího trusu probíhá mechanickou očistou, kdy je odpad likvidován jako nebezpečný. Následně je provedena dezinfekce a dezinsekce prostoru.

Fotogalerie

Sanace bytů po zemřelých

Sanace bytů po zemřelých

Po oznámení, které obdržíme od Policie ČR (která provede na místě šetření zda nebyl spáchán trestný čin) nebo od pozůstalých zemřelého, provedeme na místě průzkum a vyhodnotíme možný postup dle dané situace.

V případě, že se tělo nachází na místě delší dobu a již probíhají hnilobné procesy, je nutné provést plošnou dezinfekci, dezinsekci a očistu. Dále je nutné zlikvidovat nábytek a věci, které jsou přímo kontaminovány tělními zbytky a tekutinami. Celý zásah je prováděn v OOP. Lidem bez těchto OOP není doporučeno pobývat v kontaminovaných prostorách. Po provedených zásazích, je objekt opět předán majitelům.

Fotogalerie

Odchyt zvířat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec at pellentesque nunc, a dignissim sapien. Aenean dapibus, ligula vel posuere faucibus, nisl lectus interdum metus, id viverra odio lorem et velit.